luty13

Mężczyzna od A do Z

dodano: 13 lutego 2012 przez ebook


Mężczyzna od A do Z 

 

Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. 

 

Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaszcząc Cię po twarzy, budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi Ci, jak bardzo Cię kocha.

 

Wyobraź sobie, mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim.

 

Wyobraź sobie, jak często Cię przytula i głaszcze, mówiąc, jaką wspaniałą jesteś kobietą.

 

Wyobraź sobie wsparcie mężczyzny, miłość, wierność i swoje szczęście, o jakim zawsze marzyłaś.

 

Jak zrozumieć mężczyznę i dzięki temu tworzyć udany, szczęśliwy, przyjacielski związek?

 

Mężczyźni w oczach kobiet to czasem istoty z innej planety. Nie wiadomo, dlaczego robią to, co robią, mówią to, co mówią lub NIE reagują w sposób, w jaki byśmy sobie życzyły.

 

Wielu kobietom wydaje się, że przecież doskonale znają swojego mężczyznę i nie potrzebują o jego zachowaniu żadnych dodatkowych informacji. Jak bardzo są zszokowane po przeczytaniu tej książki, która ujawnia tajemnice mężczyzn i tego, co tak naprawdę myślą, czują i czego potrzebują.

 

Jak bardzo przydałyby Ci się informacje, które pomogłyby Ci wreszcie rozgryźć mężczyznę? Myślę, że niejedna kobieta chciałaby zrozumieć, co stoi za zachowaniem swojego partnera i umieć nim tak pokierować, żeby pozytywnie wpłynęło to na Wasz związek. Tę tajemnicę zdradzi Ci sam... mężczyzna.

 

A jeśli jesteś kobietą szukającą mężczyzny, to po zastosowaniu wskazówek z poradnika:

 

Będziesz zwracać uwagę mężczyzn mijanych na ulicy i którzy Ci się podobają.

 

Nauczysz się śmiałości i sama zaczniesz rozmowy z mężczyznami, którzy Cię pociągają.

 

Staniesz się seksowna i powabna, nawet jeśli dzisiaj tak nie uważasz.

 

Będziesz uwodzić także w seksie i stworzysz dziesiątki sytuacji, dzięki którym staniesz się najlepszą kochanką, jaką on kiedykolwiek poznał.

 

Co znajdziesz w poradniku? M.in.:

 

- Proste ćwiczenia, które sprawią, że nabierzesz większej odwagi i pewności siebie w kontaktach z mężczyznami, mając pewność, że nie będą mogli o Tobie przestać myśleć. Dowiesz się też, jak uwodzić SMS-ami i rozmową telefoniczną.

 

- Komunikacja, jaką często stosuje kobieta, jest nie do przyjęcia dla mężczyzny. Autor wyjawia magiczne, proste zwroty, które nie tylko sprawiają, że mężczyzna chętniej wykona Twoje prośby, ale też bardziej będzie Cię szanował.

 

- O zrozumieniu męskich emocji, o trudnych typach mężczyzn, np.: Piotruś Pan. Ten typ mężczyzny bardzo pociąga kobiety. Zazwyczaj odnosi on życiowe sukcesy, jest niezwykle kreatywny, zamożny, spontaniczny, posiada ponadprzeciętne poczucie humoru, ale pozostający mężczyzną dzieckiem. Dowiedz się, jak sobie z nim poradzić.

 

- Dowiedz się, dlaczego kiedy powiesz do mężczyzny: „Okazałbyś mi trochę uczucia” – to ten pójdzie naprawić cieknący kran. ;D - Poznaj przypadki kobiet, których partnerzy zmienili swoje zachowanie pod wpływem frustrującej pracy lub kłopotów finansowych. Jak w tym czasie wspierać mężczyznę i mobilizować go do działania?

 

- Czym jest męskie ego.

 

Cokolwiek myślisz, że wiesz o mężczyznach – mylisz się!

 

Mężczyzna od A do Z 

 

Dowiedz się, zatem jaka jest prawda!
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy